550 000 €
2558 €/m²
Property 61592 photo 1
Property 61592 photo 2
Property 61592 photo 3
Property 61592 photo 4
Property 61592 photo 5
Property 61592 photo 6
Property 61592 photo 7
Property 61592 photo 8
Property 61592 photo 9
Property 61592 photo 10
Property 61592 photo 11
Property 61592 photo 12
Property 61592 photo 13
Property 61592 photo 14
Property 61592 photo 15
Property 61592 photo 16
Property 61592 photo 17
Property 61592 photo 18
Property 61592 photo 19
Property 61592 photo 20
Property 61592 photo 21
Property 61592 photo 22
Property 61592 photo 23
Property 61592 photo 24
Property 61592 photo 25
Property 61592 photo 26
Property 61592 photo 27
Property 61592 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 215 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod objekta 64179
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 41758
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65902
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 57304
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod objekta 58922
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod objekta 23310
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod objekta 9975
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter