840 000 € 740 000 €
5920 €/m²
Property 58430 photo 1
Property 58430 photo 2
Property 58430 photo 3
Property 58430 photo 4
Property 58430 photo 5
Property 58430 photo 6
Property 58430 photo 7
Property 58430 photo 8
Property 58430 photo 9
Property 58430 photo 10
Property 58430 photo 11
Property 58430 photo 12
Property 58430 photo 13
Property 58430 photo 14
Property 58430 photo 15
Property 58430 photo 16
Property 58430 photo 17
Property 58430 photo 18
Property 58430 photo 19
Property 58430 photo 20

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 360 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 125 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod objekta 8404
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod objekta 57980
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod objekta 64213
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod objekta 64179
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 7319
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 36925
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter