330 000 €
373 €/m²
Property 62196 photo 1
Property 62196 photo 2
Property 62196 photo 3
Property 62196 photo 4
Property 62196 photo 5
Property 62196 photo 6
Property 62196 photo 7
Property 62196 photo 8
Property 62196 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 37 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 883 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
350 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 35766
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 41642
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8799
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
490 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 11133
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
430 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42181
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34921
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 59779
  • Kvadratura 5020 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter