Prodaja - Zemljište 2700 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
330 000 €
122 €/m²
Property 37947 photo 1
Property 37947 photo 2
Property 37947 photo 3
Property 37947 photo 4
Property 37947 photo 5
Property 37947 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 13 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2700 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 34372
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
370 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35177
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
300 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 4630
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
325 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 45590
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
270 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 63230
  • Kvadratura 4337 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37195
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter