Prodaja - Zemljište 5000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
350 000 €
70 €/m²
Property 35766 photo 1
Property 35766 photo 2
Property 35766 photo 3
Property 35766 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3200 m
  • Udaljenost od grada: 29 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 62176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
430 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 44034
  • Kvadratura 2522 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
320 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 5081
  • Kvadratura 4268 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 51715
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2750 m
Za prodaju
450 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 40481
  • Kvadratura 19950 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 23091
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
430 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 63499
  • Kvadratura 5064 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
360 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 10255
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter