Prodaja - Zemljište 27000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
Na upit
Property 8799 photo 1
Property 8799 photo 2
Property 8799 photo 3
Property 8799 photo 4
Property 8799 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 27000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
330 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 60122
  • Kvadratura 2776 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56094
  • Kvadratura 26159 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 62633
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
230 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 58095
  • Kvadratura 2770 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60970
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
30 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 60287
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
135 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 61049
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 62632
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 60214
  • Kvadratura 1047 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter