490 000 €
51 €/m²
Property 11133 photo 1
Property 11133 photo 2
Property 11133 photo 3
Property 11133 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9500 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
400 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 3925
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
430 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42181
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
600 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 25388
  • Kvadratura 94000 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45278
  • Kvadratura 14530 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
450 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 40481
  • Kvadratura 19950 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
430 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 44034
  • Kvadratura 2522 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
530 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56513
  • Kvadratura 95095 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
550 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 34256
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter