Prodaja - Zemljište 4200 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
430 000 €
102 €/m²
Property 42181 photo 1
Property 42181 photo 2
Property 42181 photo 3
Property 42181 photo 4
Property 42181 photo 5
Property 42181 photo 6
Property 42181 photo 7
Property 42181 photo 8
Property 42181 photo 9
Property 42181 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4200 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 2000 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
350 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 35766
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
400 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 3061
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
380 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 57913
  • Kvadratura 14529 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
480 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 37270
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
450 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 40481
  • Kvadratura 19950 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40479
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
530 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56513
  • Kvadratura 95095 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter