Prodaja - Zemljište 4000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
320 000 €
80 €/m²
Property 33336 photo 1
Property 33336 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od grada: 33 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
350 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 64097
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
280 000 € 260 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 20442
  • Kvadratura 8253 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40479
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23170
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 45420
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
425 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 32444
  • Kvadratura 6409 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 2946
  • Kvadratura 0 m²
Za prodaju
430 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 63499
  • Kvadratura 5064 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34921
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37195
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter