320 000 € 280 000 €
55 €/m²
Property 59779 photo 1
Property 59779 photo 2
Property 59779 photo 3
Property 59779 photo 4
Property 59779 photo 5
Property 59779 photo 6
Property 59779 photo 7
Property 59779 photo 8
Property 59779 photo 9
Property 59779 photo 10
Property 59779 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5020 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 586 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
300 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50750
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
400 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 3925
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
320 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 30027
  • Kvadratura 6135 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
360 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 10255
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
330 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 23091
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37195
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
280 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 29139
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34921
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter