450 000 €
56 €/m²
Property 62176 photo 1
Property 62176 photo 2
Property 62176 photo 3
Property 62176 photo 4
Property 62176 photo 5
Property 62176 photo 6
Property 62176 photo 7
Property 62176 photo 8
Property 62176 photo 9
Property 62176 photo 10
Property 62176 photo 11
Property 62176 photo 12
Property 62176 photo 13
Property 62176 photo 14
Property 62176 photo 15
Property 62176 photo 16
Property 62176 photo 17
Property 62176 photo 18
Property 62176 photo 19
Property 62176 photo 20
Property 62176 photo 21
Property 62176 photo 22
Property 62176 photo 23
Property 62176 photo 24
Property 62176 photo 25
Property 62176 photo 26
Property 62176 photo 27
Property 62176 photo 28
Property 62176 photo 29
Property 62176 photo 30
Property 62176 photo 31
Property 62176 photo 32

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 177 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 29407
  • Kvadratura 10025 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
550 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 32190
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
550 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 65531
  • Kvadratura 5565 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 3061
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 62176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
375 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 3960
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34063
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
550 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 34256
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter