Prodaja - Zemljište 44872 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
370 000 €
8 €/m²
Property 49614 photo 1
Property 49614 photo 2
Property 49614 photo 3
Property 49614 photo 4
Property 49614 photo 5
Property 49614 photo 6
Property 49614 photo 7
Property 49614 photo 8
Property 49614 photo 9
Property 49614 photo 10
Property 49614 photo 11
Property 49614 photo 12
Property 49614 photo 13
Property 49614 photo 14
Property 49614 photo 15
Property 49614 photo 16
Property 49614 photo 17
Property 49614 photo 18
Property 49614 photo 19
Property 49614 photo 20
Property 49614 photo 21

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 24 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 44872 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
540 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 24098
  • Kvadratura 4450 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8799
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
300 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 35619
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
425 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 6150
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34064
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
530 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63876
  • Kvadratura 4982 m²
  • Udaljenost od mora 620 m
Za prodaju
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46063
  • Kvadratura 7606 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
465 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 24097
  • Kvadratura 6260 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter