Prodaja - Zemljište 2250 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
550 000 €
244 €/m²
Property 32190 photo 1
Property 32190 photo 2
Property 32190 photo 3
Property 32190 photo 4
Property 32190 photo 5
Property 32190 photo 6
Property 32190 photo 7
Property 32190 photo 8
Property 32190 photo 9
Property 32190 photo 10
Property 32190 photo 11
Property 32190 photo 12
Property 32190 photo 13
Property 32190 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 23 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2250 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m.

Za prodaju
470 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 47378
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
550 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 65531
  • Kvadratura 5565 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
700 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37791
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
550 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6155
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
630 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 40443
  • Kvadratura 4143 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 40481
  • Kvadratura 19950 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter