Prodaja - Zemljište 11000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
405 000 €
36 €/m²
Property 34063 photo 1
Property 34063 photo 2
Property 34063 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 36 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 375 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
400 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 3061
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 62176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
420 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 37857
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
600 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 40795
  • Kvadratura 12044 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34063
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62957
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
430 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 63499
  • Kvadratura 5064 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
470 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 37792
  • Kvadratura 6200 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter