Prodaja - Zemljište 8000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
375 000 €
46 €/m²
Property 3960 photo 1
Property 3960 photo 2
Property 3960 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 420 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 59779
  • Kvadratura 5020 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
550 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 32190
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
370 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35177
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
430 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42181
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
400 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 3061
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 22562
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter