310 000 €
4844 €/m²
Property 62082 photo 1
Property 62082 photo 2
Property 62082 photo 3
Property 62082 photo 4
Property 62082 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 64 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod objekta 58273
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 54691
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 65565
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 64595
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter