260 000 € 247 000 €
2839 €/m²
Property 60749 photo 1
Property 60749 photo 2
Property 60749 photo 3
Property 60749 photo 4
Property 60749 photo 5
Property 60749 photo 6
Property 60749 photo 7
Property 60749 photo 8
Property 60749 photo 9
Property 60749 photo 10
Property 60749 photo 11
Property 60749 photo 12
Property 60749 photo 13
Property 60749 photo 14
Property 60749 photo 15
Property 60749 photo 16
Property 60749 photo 17
Property 60749 photo 18
Property 60749 photo 19
Property 60749 photo 20
Property 60749 photo 21
Property 60749 photo 22
Property 60749 photo 23
Property 60749 photo 24
Property 60749 photo 25
Property 60749 photo 26
Property 60749 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 87 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
290 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 36771
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52533
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 54691
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 55996
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 3676 €/m²
  • Kod objekta 65003
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 65565
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 65762
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 66031
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter