Property 58273 photo 1
Property 58273 photo 2
Property 58273 photo 3
Property 58273 photo 4
Property 58273 photo 5
Property 58273 photo 6
Property 58273 photo 7
Property 58273 photo 8
Property 58273 photo 9
Property 58273 photo 10
Property 58273 photo 11
Property 58273 photo 12
Property 58273 photo 13
Property 58273 photo 14
Property 58273 photo 15
Property 58273 photo 16
Property 58273 photo 17
Property 58273 photo 18
Property 58273 photo 19
Property 58273 photo 20
Property 58273 photo 21
Property 58273 photo 22
Property 58273 photo 23
Property 58273 photo 24
Property 58273 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 360 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 92 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
380 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 36590
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
405 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 41514
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 41515
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2808 €/m²
  • Kod objekta 51445
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 64493
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 64543
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 64591
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4202 €/m²
  • Kod objekta 65070
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 65292
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter