270 000 €
3600 €/m²
Property 54691 photo 1
Property 54691 photo 2
Property 54691 photo 3
Property 54691 photo 4
Property 54691 photo 5
Property 54691 photo 6
Property 54691 photo 7
Property 54691 photo 8

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i lift.

Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 64543
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52533
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3770 €/m²
  • Kod objekta 65294
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 64595
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 2035 €/m²
  • Kod objekta 58412
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 6379 €/m²
  • Kod objekta 61622
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter