250 000 €
3731 €/m²
Property 64595 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 67 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i tende, lift, grejanje.

Za prodaju
235 000 € 1991 €/m²
  • Kod objekta 34721
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 48551
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 3770 €/m²
  • Kod objekta 65294
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65296
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65759
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
227 000 € 3847 €/m²
  • Kod objekta 65760
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter