330 000 €
2500 €/m²
Property 65148 photo 1
Property 65148 photo 2
Property 65148 photo 3
Property 65148 photo 4
Property 65148 photo 5
Property 65148 photo 6
Property 65148 photo 7
Property 65148 photo 8
Property 65148 photo 9
Property 65148 photo 10
Property 65148 photo 11
Property 65148 photo 12
Property 65148 photo 13
Property 65148 photo 14
Property 65148 photo 15
Property 65148 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1996
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 132 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
440 000 € 4731 €/m²
  • Kod objekta 61420
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65761
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 4230 €/m²
  • Kod objekta 59413
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
355 000 € 2795 €/m²
  • Kod objekta 61245
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter