250 000 €
3289 €/m²
Property 65565 photo 1
Property 65565 photo 2
Property 65565 photo 3
Property 65565 photo 4
Property 65565 photo 5
Property 65565 photo 6
Property 65565 photo 7
Property 65565 photo 8
Property 65565 photo 9
Property 65565 photo 10
Property 65565 photo 11
Property 65565 photo 12
Property 65565 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1987
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i lift.

Za prodaju
210 000 € 1478 €/m²
  • Kod objekta 26367
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 2876 €/m²
  • Kod objekta 37824
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 60056
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 62453
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 64469
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod objekta 64947
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 65078
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 65291
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter