Property 59229 photo 1
Property 59229 photo 2
Property 59229 photo 3
Property 59229 photo 4
Property 59229 photo 5
Property 59229 photo 6
Property 59229 photo 7
Property 59229 photo 8
Property 59229 photo 9
Property 59229 photo 10
Property 59229 photo 11
Property 59229 photo 12
Property 59229 photo 13
Property 59229 photo 14
Property 59229 photo 15
Property 59229 photo 16
Property 59229 photo 17
Property 59229 photo 18
Property 59229 photo 19
Property 59229 photo 20
Property 59229 photo 21
Property 59229 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 125 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61616
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 55996
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 2241 €/m²
  • Kod objekta 65509
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter