370 000 € 270 000 €
439 €/m²
Property 62033 photo 1
Property 62033 photo 2
Property 62033 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 615 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 246 kv.m.

Za prodaju
450 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 31099
  • Kvadratura 860 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
450 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 52393
  • Kvadratura 1203 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
410 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 38637
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
535 000 €
  • Kod objekta 13625
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod objekta 60861
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
330 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 22407
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 31362
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter