Prodaja - Zemljište 2000 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Markopoulo
450 000 €
225 €/m²
Property 31362 photo 1
Property 31362 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Atici.

Za prodaju
410 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 38637
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
500 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 30296
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
450 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 31362
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
580 000 €
  • Kod objekta 3317
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
430 000 € 431 €/m²
  • Kod objekta 13792
  • Kvadratura 996 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
425 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 23825
  • Kvadratura 12600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
400 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32648
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
535 000 €
  • Kod objekta 13625
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
400 000 € 496 €/m²
  • Kod objekta 56518
  • Kvadratura 805 m²
  • Udaljenost od mora 60 m

Prijava za Newsletter