535 000 €
64 €/m²
Property 13625 photo 1
Property 13625 photo 2
Property 13625 photo 3
Property 13625 photo 4
Property 13625 photo 5
Property 13625 photo 6
Property 13625 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Atici.

Za prodaju
690 000 € 690 €/m²
  • Kod objekta 61158
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
510 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 13785
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod objekta 60861
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
535 000 €
  • Kod objekta 13625
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
800 000 € 772 €/m²
  • Kod objekta 56979
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod objekta 4337
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
590 000 € 547 €/m²
  • Kod objekta 64085
  • Kvadratura 1077 m²
  • Udaljenost od mora 248 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter