Prodaja - Zemljište 1160 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
525 000 €
452 €/m²
Property 5924 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1160 kv.m. na Atici. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
535 000 €
  • Kod objekta 13625
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
430 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 5918
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod objekta 60861
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
700 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 64079
  • Kvadratura 1361 m²
  • Udaljenost od mora 310 m
Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 5934
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
620 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 30175
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter