480 000 € 375 000 €
315 €/m²
Property 60861 photo 1
Property 60861 photo 2
Property 60861 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1187 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 475 kv.m.

Za prodaju
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod objekta 60861
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
400 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32648
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
590 000 € 547 €/m²
  • Kod objekta 64085
  • Kvadratura 1077 m²
  • Udaljenost od mora 248 m
Za prodaju
580 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 64083
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
410 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 38637
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
580 000 €
  • Kod objekta 3317
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
500 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 9560
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
450 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 31362
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter