Prodaja - Zemljište 1203 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
450 000 €
374 €/m²
Property 52393 photo 1
Property 52393 photo 2
Property 52393 photo 3
Property 52393 photo 4
  • Kod objekta 52393
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1203 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1203 kv.m. na Atici.

Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
400 000 € 496 €/m²
  • Kod objekta 56518
  • Kvadratura 805 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
550 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 59221
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
540 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 64082
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
510 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 13785
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 5920
  • Kvadratura 9780 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22907
  • Kvadratura 5704 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
450 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 31099
  • Kvadratura 860 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter