Prodaja - Zemljište 860 m² na Atici

Grčka Atika Ostrva Argosaronikos Egina
450 000 €
523 €/m²
Property 31099 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 81 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 860 kv.m. na Atici.

Za prodaju
395 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 10955
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
620 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 30175
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
535 000 €
  • Kod objekta 13625
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
500 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 30296
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
580 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 64083
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
420 000 € 420 €/m²
  • Kod objekta 62025
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
480 000 € 758 €/m²
  • Kod objekta 64080
  • Kvadratura 633 m²
  • Udaljenost od mora 625 m
Za prodaju
430 000 € 431 €/m²
  • Kod objekta 13792
  • Kvadratura 996 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter