Prodaja - Zemljište 2000 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
370 000 €
185 €/m²
Property 24632 photo 1
Property 24632 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
550 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 59221
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Kod objekta 42964
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
310 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 43733
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
430 000 € 431 €/m²
  • Kod objekta 13792
  • Kvadratura 996 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
420 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 3577
  • Kvadratura 1417 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
540 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 64082
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 238 €/m²
  • Kod objekta 31278
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter