410 000 €
745 €/m²
Property 38637 photo 1
Property 38637 photo 2
Property 38637 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 350 m

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 550 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 440 kv.m.

Za prodaju
350 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 46035
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
360 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 47502
  • Kvadratura 965 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
410 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 38637
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
580 000 €
  • Kod objekta 3317
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
450 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22907
  • Kvadratura 5704 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
550 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 59221
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
430 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 5918
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
425 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 23825
  • Kvadratura 12600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter