Prodaja - Zemljište 1100 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
330 000 €
300 €/m²
Property 22407 photo 1
Property 22407 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1100 kv.m. na Atici. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 550 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.

Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
290 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 31352
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
285 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 37866
  • Kvadratura 3470 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
420 000 € 420 €/m²
  • Kod objekta 62025
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
400 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13128
  • Kvadratura 4870 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
420 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 3577
  • Kvadratura 1417 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
370 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 33921
  • Kvadratura 1038 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
265 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 56755
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 90 m

Prijava za Newsletter