440 000 €
2115 €/m²
Property 61583 photo 1
Property 61583 photo 2
Property 61583 photo 3
Property 61583 photo 4
Property 61583 photo 5
Property 61583 photo 6
Property 61583 photo 7
Property 61583 photo 8
Property 61583 photo 9
Property 61583 photo 10
Property 61583 photo 11
Property 61583 photo 12
Property 61583 photo 13
Property 61583 photo 14
Property 61583 photo 15
Property 61583 photo 16
Property 61583 photo 17
Property 61583 photo 18
Property 61583 photo 19
Property 61583 photo 20
Property 61583 photo 21
Property 61583 photo 22
Property 61583 photo 23
Property 61583 photo 24
Property 61583 photo 25
Property 61583 photo 26
Property 61583 photo 27
Property 61583 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 208 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod objekta 57500
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod objekta 57205
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod objekta 57989
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 65141
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61581
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57178
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod objekta 11444
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter