390 000 € 380 000 €
2734 €/m²
Property 63294 photo 1
Property 63294 photo 2
Property 63294 photo 3
Property 63294 photo 4
Property 63294 photo 5
Property 63294 photo 6
Property 63294 photo 7
Property 63294 photo 8
Property 63294 photo 9
Property 63294 photo 10
Property 63294 photo 11
Property 63294 photo 12
Property 63294 photo 13
Property 63294 photo 14
Property 63294 photo 15
Property 63294 photo 16
Property 63294 photo 17
Property 63294 photo 18
Property 63294 photo 19
Property 63294 photo 20
Property 63294 photo 21
Property 63294 photo 22
Property 63294 photo 23
Property 63294 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 2001
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodajumezoneta od 139 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 4. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, roštilj, lift, grejanje.

Za prodaju
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 60110
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod objekta 64607
  • Kvadratura 121 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 61447
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod objekta 61749
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 4705 €/m²
  • Kod objekta 54390
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 57502
  • Kvadratura 119 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 6500
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 41833
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter