575 000 € 485 000 €
4042 €/m²
Property 54312 photo 1
Property 54312 photo 2
Property 54312 photo 3
Property 54312 photo 4
Property 54312 photo 5
Property 54312 photo 6
Property 54312 photo 7
Property 54312 photo 8
Property 54312 photo 9
Property 54312 photo 10
Property 54312 photo 11
Property 54312 photo 12
Property 54312 photo 13
Property 54312 photo 14
Property 54312 photo 15
Property 54312 photo 16
Property 54312 photo 17
Property 54312 photo 18
Property 54312 photo 19
Property 54312 photo 20
Property 54312 photo 21
Property 54312 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 120 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 57304
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m
Za prodaju
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod objekta 62730
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 61447
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod objekta 58922
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod objekta 63154
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod objekta 50730
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter