620 000 €
4000 €/m²
Property 56627 photo 1
Property 56627 photo 2
Property 56627 photo 3
Property 56627 photo 4
Property 56627 photo 5
Property 56627 photo 6
Property 56627 photo 7
Property 56627 photo 8
Property 56627 photo 9
Property 56627 photo 10
Property 56627 photo 11
Property 56627 photo 12
Property 56627 photo 13
Property 56627 photo 14
Property 56627 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodajumezoneta od 155 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 5. spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na 6. spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod objekta 55951
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 60110
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod objekta 11444
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod objekta 62730
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod objekta 9975
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter