Prodaja - Mezoneta 275 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Kifissia
580 000 €
2109 €/m²
Property 11444 photo 1
Property 11444 photo 2
Property 11444 photo 3
Property 11444 photo 4
Property 11444 photo 5
Property 11444 photo 6
Property 11444 photo 7
Property 11444 photo 8
Property 11444 photo 9
Property 11444 photo 10
Property 11444 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 5
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 16000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 275 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 5 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, tende, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm.

Za prodaju
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod objekta 66048
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 63396
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod objekta 64294
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod objekta 59294
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod objekta 57989
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod objekta 46659
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter