425 000 €
3427 €/m²
Property 57500 photo 1
Property 57500 photo 2
Property 57500 photo 3
Property 57500 photo 4
Property 57500 photo 5
Property 57500 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 124 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na 4. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, garaža, grejanje.

Za prodaju
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod objekta 57205
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod objekta 11444
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 59718
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod objekta 58910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61583
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 65141
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod objekta 58915
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 65060
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65140
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter