Property 57205 photo 1
Property 57205 photo 2
Property 57205 photo 3
Property 57205 photo 4
Property 57205 photo 5
Property 57205 photo 6
Property 57205 photo 7
Property 57205 photo 8
Property 57205 photo 9
Property 57205 photo 10
Property 57205 photo 11
Property 57205 photo 12
Property 57205 photo 13
Property 57205 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 105 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 7. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 8. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, ostavu.

Za prodaju
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod objekta 11444
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57178
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 41833
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61593
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 57502
  • Kvadratura 119 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 65060
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod objekta 63154
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64608
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod objekta 58910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 61447
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter