600 000 €
6250 €/m²
Property 65141 photo 1
Property 65141 photo 2
Property 65141 photo 3
Property 65141 photo 4
Property 65141 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 96 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod objekta 23310
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod objekta 57981
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 63396
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 65141
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod objekta 58910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter