440 000 €
2115 €/m²
Property 61581 photo 1
Property 61581 photo 2
Property 61581 photo 3
Property 61581 photo 4
Property 61581 photo 5
Property 61581 photo 6
Property 61581 photo 7
Property 61581 photo 8
Property 61581 photo 9
Property 61581 photo 10
Property 61581 photo 11
Property 61581 photo 12
Property 61581 photo 13
Property 61581 photo 14
Property 61581 photo 15
Property 61581 photo 16
Property 61581 photo 17
Property 61581 photo 18
Property 61581 photo 19
Property 61581 photo 20
Property 61581 photo 21
Property 61581 photo 22
Property 61581 photo 23
Property 61581 photo 24
Property 61581 photo 25
Property 61581 photo 26
Property 61581 photo 27
Property 61581 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 208 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 61592
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 59718
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m
Za prodaju
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 63396
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod objekta 23310
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod objekta 56626
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod objekta 63154
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter