180 000 €
3273 €/m²
Property 58219 photo 1
Property 58219 photo 2
Property 58219 photo 3
Property 58219 photo 4
Property 58219 photo 5
Property 58219 photo 6
Property 58219 photo 7
Property 58219 photo 8
Property 58219 photo 9

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4814 €/m²
  • Kod objekta 63053
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 61678
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 62803
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod objekta 60915
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter