150 000 €
1364 €/m²
Property 36502 photo 1
Property 36502 photo 2
Property 36502 photo 3
Property 36502 photo 4
Property 36502 photo 5
Property 36502 photo 6
Property 36502 photo 7
Property 36502 photo 8
Property 36502 photo 9
Property 36502 photo 10
Property 36502 photo 11
Property 36502 photo 12
Property 36502 photo 13
Property 36502 photo 14
Property 36502 photo 15
Property 36502 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65592
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 59390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
152 000 € 3304 €/m²
  • Kod objekta 60187
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 57683
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 916 €/m²
  • Kod objekta 50635
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57476
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2716 €/m²
  • Kod objekta 60192
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 59435
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57429
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter