160 000 €
1720 €/m²
Property 37430 photo 1
Property 37430 photo 2
Property 37430 photo 3
Property 37430 photo 4
Property 37430 photo 5
Property 37430 photo 6
Property 37430 photo 7
Property 37430 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1967
  • Godina renoviranja: 2012
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 93 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
161 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 53260
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
160 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 61831
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod objekta 65593
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 65166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2905 €/m²
  • Kod objekta 56511
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 65309
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 59435
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod objekta 64885
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 65402
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter