185 000 €
4512 €/m²
Property 65311 photo 1
Property 65311 photo 2
Property 65311 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 63021
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod objekta 63313
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65365
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod objekta 65593
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter