200 000 €
1389 €/m²
Property 65792 photo 1
Property 65792 photo 2
Property 65792 photo 3
Property 65792 photo 4
Property 65792 photo 5
Property 65792 photo 6
Property 65792 photo 7
Property 65792 photo 8
Property 65792 photo 9
Property 65792 photo 10
Property 65792 photo 11
Property 65792 photo 12
Property 65792 photo 13
Property 65792 photo 14
Property 65792 photo 15
Property 65792 photo 16
Property 65792 photo 17
Property 65792 photo 18
Property 65792 photo 19
Property 65792 photo 20
Property 65792 photo 21
Property 65792 photo 22

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 144 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65592
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 64225
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter