190 000 €
1016 €/m²
Property 52331 photo 1
Property 52331 photo 2
Property 52331 photo 3
Property 52331 photo 4
Property 52331 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju stan od 187 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 64864
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66066
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2229 €/m²
  • Kod objekta 63265
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 63006
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65356
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 64225
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod objekta 63011
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter