480 000 €
2759 €/m²
Property 61447 photo 1
Property 61447 photo 2
Property 61447 photo 3
Property 61447 photo 4
Property 61447 photo 5
Property 61447 photo 6
Property 61447 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1997
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2240 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 174 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 7319
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 60110
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod objekta 57988
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61593
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod objekta 56279
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61583
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod objekta 56626
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65140
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter