550 000 €
5000 €/m²
Property 65140 photo 1
Property 65140 photo 2
Property 65140 photo 3
Property 65140 photo 4
Property 65140 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 110 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 6500
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod objekta 57987
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod objekta 58915
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod objekta 58910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 61447
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod objekta 57980
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter